wet-metal-1440384Problémy s erekciou alebo potenciou prichádzajú s pribúdajúcim vekom úplne bežne. Vplyv dlhodobého zlého zdravotného štýlu si jednoducho vyberie svoju daň v podobe problémov s potenciou. V dnešnom článku si povieme ako zvýšiť potenciu bez lekárskeho zásahu, a to konkrétne zeleninou.

Paradajky

Vďaka vysokému podielu draslíku, ale aj lykopénu dochádza k rozširovaniu ciev a lepšiemu prísunu krvi do dôležitých orgánov, samozrejme aj do penisu. A tak aj vďaka paradajkám na vašu potenciu nepotrebujete lekársky zásah.

Cibuľa

Cibuľa je nielen výborným prírodným antibiotikom, ale rovnako pomáha aj k zlepšeniu sexuálneho výkonu. Je to hlavne kvôli obsahu alicínu. Táto látka dokáže vo vás rozprúdiť všetku krv, a popritom zabraňuje vzniku krvných zrazenín.

Uhorky

Uhorky nie sú len pre ženy, ale aj pre mužov, nakoľko taktiež podporujú potenciu. Okrem toho podporujú krvný obeh a zároveň sú výbornou prevenciou kardiovaskulárnych chorôb. Rovnaké účinky majú aj tekvicovité plodiny.

Koreňová zelenina

S koreňovou zeleninou nikdy nič nepokazíte. Na zvýšenie potencie bez lekárskeho zásahu sa výborne hodí petržlen, mrkva, zeler, ale aj ďalšie menej známe druhy z tejto skupiny zeleniny. Okrem pozitívneho vplyvu na kvalitnú erekciu a plodnosť má aj ďalšie plusy v podobe zlepšovania zraku a skvalitnenia pokožky, čo ocenia aj ženy.

Ako vidíte potencia u mužov sa dá zvýšiť aj bez lekárskeho zásahu prirodzenou cestou. Okrem zeleniny je na zvýšenie potencie dobré aj ovocie (banány, figy, orechy), červené víno či mäsité pokrmy. Ak však tomu až tak neveríte, siahnuť môžete po tabletkách, ktoré nájdete v každej dobrej lekárni.

Aj zeleninou sa dá zvýšiť potencia