Ako docieliť krásnu a žiarivú pleť?Každá žena chce byť príťažlivá, pekná a šarmantná. Nedá sa pochybovať o tom, že nemenej dôležité je byť inteligentná, rozhľadená a vzdelaná. Vždy však musíte zaujať najskôr svojim vzhľadom, až potom zvyčajne nasleduje rozhovor, kde sa môžete naplno prejaviť. Preto je dobré byť vždy upravená a krásna. K tomu vám rozhodne dopomôže bezchybný vzhľad vašej pleti.

Je jasné, že od každej ženy sa vyžaduje určitá starostlivosť o svoj vzhľad. Čo sa týka pleti, mali by sme sa sústrediť hlavne na jej dokonalé očistenie, hlavne ráno odstrániť pleťovou vodou všetky nečistoty, ktoré sa na tvári usadili počas noci, večer sa zas netreba zabúdať dokonale odlíčiť a nakrémovať vhodným nočným krémom.

Takáto starostlivosť však nestačí. Vždy je potrebné občas navštíviť aj kozmetický salón, kde vám pleť bude ošetrená odborne a kvalitnou kozmetikou. Ak žijete v Bratislave alebo Žiline, prípadne v okolí týchto miest, určite navštívte kozmetický salón Laurentis. Môžete si tu vybrať z niekoľkých typov ošetrení. Najskôr je vždy potrebné absolvovať základné ošetrenie, ktorým vytvárate vlastne podklad pre všetky ďalšie procedúry, pretože bez správnej diagnostiky pleti a určenia, čo presne vaša tvár potrebuje to jednoducho nejde. Potom sa môžete rozhodnúť, či absolvujete hĺbkové čistenie, masáž tváre alebo kompletné ošetrenie vašej pleti. Tieto ošetrenia sa od seba líšia intenzitou starostlivosti, ktorá bude vašej pleti poskytnutá, samotnou dĺžkou, no samozrejme tiež cenou. Pri všetkých týchto procedúrach sa používa kvalitná kozmetika Sothys, preto si buďte isté, že je vám poskytnutá skutočne luxusná starostlivosť!

Ako docieliť krásnu a žiarivú pleť?
Tagy: