Aký typ pleti máte vy?Všetky ženy určite vedia, že domáca starostlivosť o pleť nestačí. Samozrejme je potrebné, aby ste si ju každé ráno dôkladne očistili a naniesli denný krém, večer zas odstránili make-up a hydratovali pleť špeciálnym nočným krémom určeným pre potreby vašej pleti. Čo však v prípade, že neviete, o aký typ pleti sa vo vašom prípade jedná?

Ak ste to Žiliny alebo Bratislavy, rozhodne navštívte salón Laurentis. Ide o najlepší salón roku 2011 a poskytuje skutočne tie najlepšie služby na vysokej úrovni. Čo sa týka ošetrenia pleti, môžete si nechať poradiť priamo v salóne, čo bude pre vás najvhodnejšie. V prvom rade je potrebné absolvovať základné (basic) ošetrenie, v rámci ktorého vám bude diagnostikovaná pleť a tiež sa určí, aká starostlivosť sa pri vašom type pleti vyžaduje, respektíve čo potrebujete, aby bola vaša tvár vždy krásna a zdravá. Takisto môžete absolvovať relaxačné a povzbudzujúce ošetrenia, po ktorých bude vaša pleť pôsobiť sviežo, hydratovane a mlado. Čo sa týka špeciálnych ošetrení, tu patrí napríklad obnovujúci peeling, ošetrenie pigmentových škvŕn alebo očného okolia. Práve pre vás sa môže hodiť aj intenzívne ošetrenie pleti, ktoré zabezpečí omladnutie vašej tváre až o niekoľko rokov!

V salóne si môžete okrem iného dopriať masáž tváre, krku a dekoltu, v rámci ktorej vám bude takisto ošetrená pleť vynikajúcimi prípravkami značky Sothys, pleť bude vyživená maskou a neopomenie sa ani aplikácia séra a denného krému. Viete si predstaviť niečo lepšie pre vás a vašu pleť?

Aký typ pleti máte vy?
Tagy: