10-Tips-Healthy-EatingVšetci si dobre uvedomujeme, že schudnúť je omnoho zložitejšie ako stučnieť. Je to kvôli tomu, že naše telo je akoby geneticky naprogramované k tomu, aby si ukladalo zásoby na “horšie časy“. Ale kto po štíhlom tele túži, urobí čokoľvek aby to dosiahol. Je pravda, že štíhly človek vyzerá zdravšie, spokojnejšie a lepšie. Ale nezdravým chudnutím, hladovkami a prísnymi diétami si môže viac uškodiť, než pomôcť.

Chudnutie sa pomaly stáva každodennou témou, s ktorou sa stretávame všade. Televízia, časopisy a internetové portály nám denne predkladajú rôzne celebritné nezdravé diéty a ponuky rôznych prípravkov na redukciu hmotnosti. My sa začíname trápiť svojim výzorom a nejakým tým kilom navyše. A najhoršie je, že sa takýmito nezmyselnými diétami začíname riadiť, kupujeme rôzne tabletky na chudnutie a tak si vlastne sami poškodzujeme zdravie, ktoré je nenahraditeľné.

Ak chceme schudnúť, vyberme sa tou správnou cestou. Zdravá strava a pravidelný pohyb sú tou zárukou, ktorá nám prinesie štíhle a zdravé telo a my sa budeme cítiť lepšie než kedykoľvek pred tým.

Chudnutie naše každodenné.