Dioptrické okuliare a kontaktné šošovkyDioptrické okuliare denne pomáhajú miliónom ľudí vidieť svet okolo seba. Vďaka nim sa predmety nerozmázavajú a nerozostrujú, čo je pre ľudí s problémami zraku obrovským vykúpením a pomocou. Okuliare však už dávno neplnia len svoju základnú funkciu. Hlavne v posledných rokoch ide skôr o módny doplnok, čoho dôkazom je aj fakt, že čoraz viac módnych návrhárov sa rozhodlo uviesť na trh aj svoje vlastné značky okuliarových rámov. Preto nie je ničím výnimočným vidieť v optikách aj rámy značiek ako Versace, Gucci, Dior alebo Kenzo.

Takéto okuliarové rámy, no aj mnohé iné ponúkajú optiky Siloe, ktoré majú svojich 21 prevádzok umiestnených v 11 mestách na celom Slovensku. Okrem toho, že vám vyhotovia okuliare prakticky na počkanie ponúkajú aj rôzne iné služby a výhody, ktoré inde nedostanete.

Okuliare vám v prípade poškodenia opravia v čo najkratšom čase, tiež sa na túto optiku môžete obrátiť v prípade, že potrebujete dotiahnuť skrutky na ráme, prípadne vykonať iné nastavenie tak, aby vám vaše okuliare dokonale sedeli. Celoročne poskytujú rôzne výhodné zľavy na dioptrické, no i slnečné okuliare a kontaktné šošovky.

Čo sa týka kontaktných šošoviek, v optikách Siloe nájdete šošovky značky CLEAR LAB. V súvislosti s nimi vám takisto môžu na požiadanie byť poskytnuté všetky informácie ohľadom ich aplikácie a celkového používania.

V neposlednom rade tiež treba spomenúť, že v optikách Siloe si môžete váš zrak nechať vyšetriť, prípadne si nechať odporučiť jedného zo slovenských očných lekárov.

Dioptrické okuliare a kontaktné šošovky
Tagy: