Domácu starostlivosť o pleť je potrebné kombinovať so starostlivosťou v salónochO svoju pleť by sa ženy mali každý deň starať aspoň tým, že ju každé ráno vyčistia vhodnou pleťovou vodou a nanesú denný krém. Následne môžete použiť make-up, ktorý v žiadnom prípade nezabudnite každý večer odstrániť. Na oči použite špeciálny odlíčovač, na tvár pleťové mlieko a aj vodu, aby pleť neostala po mlieku príliš mastná. Dvakrát do týždňa by ste si mali dopriať aj jemný a šetrný peeling, ktorý z tváre odstráni odumreté bunky, no tiež nečistoty a maz. Do takéhoto peelingu ani nemusíte investovať peniaze, vystačíte si pokojne aj s tým, čo máte doma. Skúste zmiešať napríklad jemné ovsené vločky, jogurt a med, prípadne najemno pomleté mandle a jogurt. Na pleť blahodárne pôsobia aj domáce masky vyrobené napríklad z medu, droždia, jablka alebo zemiakov a citrónu. Skúste tieto recepty a uvidíte, že vaša pleť sa vám odvďačí krásnym vzhľadom, bude priam žiariť!

Samozrejmé je však aj to, že domácu starostlivosť je potrebné kombinovať so starostlivosťou v kozmetických salónoch. Každá žena by si mala takýto luxus dopriať aspoň raz do mesiaca. Koniec koncov, prečo nie? Takéto ošetrenia sú príjemné a oddýchne si pri nich nie len vaša pleť, ale aj vy. Vychutnajte si tieto chvíle a uvedomte si, že váš vzhľad vám stojí za investovaný čas aj peniaze.

Ak ste z Bratislavy a Žiliny, prípadne z okolia týchto miest, rozhodne navštívte salón Laurentis, kde vám odborníčky presne poradia, čo vaša pleť potrebuje, prípadne si môžete vybrať z niekoľkých typov ošetrení sama.

Domácu starostlivosť o pleť je potrebné kombinovať so starostlivosťou v salónoch
Tagy: