Kontaktné šošovky Clear LabOptiky Siloe, ktoré majú svojich 21 prevádzok umiestnených v 11 mestách po celom Slovensku ponúkajú okrem kvalitných služieb v oblasti okuliarových rámov a vyšetrení zraku aj kontaktné šošovky značky Clear Lab.

Ide o spoločnosť, ktorá sa neustále a závratnou rýchlosťou rozvíja, zlepšuje a rozrastá. Vyrába naozaj kvalitné šošovky, ktoré si môžete vybrať podľa toho, či ich chcete používať na dennej báze alebo skôr dlhodobo. K obom týmto typom tiež budete potrebovať špeciálne púzdra a roztoky, v ktorých budú šošovky počas noci alebo kedykoľvek, keď ich nebudete mať na očiach.

Čo sa týka jednotlivých typov šošoviek, tak Clear58 sú určené na dlhodobé, mesačné použitie a zabezpečujú absolútny komfort počas nosenia. Tieto šošovky dokonale priľnú k oku, jednoducho sa s nimi manipuluje a u všetkých pacientov, ktorí ich používajú sa prejavuje spokojnoť. Clear1-DayTM sú zas denné šošovky, ktoré môžu nosiť tak krátkozrakí ako aj ďalekozrakí ľudia. Obom zabezpečí vysoký komfort počas nosenia a tiež zlepšenie schopnosti vidieť predmety ostro, bez rozmazávania. Ďalej optika Siloe ponúka aj šošovky Clear all-day, ktoré sú určené na dlhodobé nosenie hlavne kvôli tomu, že zabraňujú dehydratácii oka, a teda šošovku vôbec necítite. Clear 55A sú zas určené pre mesačné použitie a vyznačujú sa takým tvarom a rozmermi, ktorý sedí naozaj takmer každému človeku.

Aby sme to zhrnuli, optika Siloe naozaj ponúka špičkovú kvalitu kontaktných šošoviek za rozumnú cenu. Vyskúšajte ich a určite neoľutujete!

Kontaktné šošovky Clear Lab
Tagy: