nechty-2Chystáte sa na rande alebo večierok a premýšľate, čo by ste na svojom výzore ešte skrášlili? Kaderníčku máte za sebou, kozmetičku taktiež, to najlepšie oblečenie zo skrine vybrané. Nezdajú sa vám fádne vaše nechty? Pravdaže je dôležitá základná starostlivosť o nechty, ako ich pravidelné upravovanie pilníkom, čistenie a občasné ozdobenie farebným lakom. Ale skúsili ste už gélové alebo umelé nechty?

Takéto nechty odborne prirábané na vaše pôvodné nechty zmenia váš vzhľad raz – dva. Vybrať si môžete zo všetkých možných farieb, tvarov i vzorov. Gélové a umelé nechty sú momentálne veľmi populárne a pri spomínanej odbornej práci manikérky môžu pôsobiť naozaj krásne a elegantne. Dôležitá je jej prax a zodpovednosť, s akou k vašim nechtom pristupuje. Ani tie najkvalitnejšie a najkrajšie umelé nechty nebudú kraľovať vašim rukám, pokiaľ im nebude predchádzať ošetrenie a následná dôkladná starostlivosť.

Nezabúdajte preto pri vidine krásnych nechtov na to, že rovnako aj o ne je potrebné starať sa a rozhodnúť sa pre manikérku, ktorá vie, čo robí.

Krása skrytá v umelých nechtoch