Luxus menom SothysV kozmetických salónoch Laurentis, ktoré boli v roku 2011 vyhlásené za najlepšie salóny roka, sa používa kozmetika značky Sothys. Z toho sa dá vydedukovať, že ide skutočne o prvotriedne produkty, ktoré majú na pleť a pokožku blahodárne účinky.

Značka Sothys sa radí medzi kozmetickú špičku už viac ako šesť desaťročí a počas tejto doby si medzi výrobkami vo svojej oblasti vydobila špeciálne postavenie. Radí sa medzi najlepšiu, najluxusnejšiu a najelegantnejšiu kozmetiku na celom svete. Túto značku založil istý pán Holtz, ktorý najskôr založil laboratóriá, kde bola táto kozmetika testovaná a vyrábaná, neskôr otvoril prekrásny a elegantný kozmetický salón priamo v Paríži. Už od týchto dôb vyhľadávali kozmetiku Sothys ženy z najvyšších spoločenských vrstiev, ktoré milovali luxus a prvotriednu starostlivosť o svoje telo a tvár.

Kozmetika Sothys sa v salóne Laurentis nie len používa pri najrôznejších kozmetických procedúrach, ale je v ponuke aj pre jej domáce používanie. Po konzultácii so Sothys terapeutkou si tak môžete túto kozmetiku zakúpiť a používať na dennej báze aj doma. V ponuke sú prípravky pre citlivú, mastnú, zmiešanú, kapilárnu, no i dehydrovanú pleť, preto sme si istí, že každá z vás si príde na svoje. Zaobstarať si môžete pleťovú vodu, mlieko, rôzne krémy a séra. Ako už bolo spomenuté, ide o kvalitnú kozmetiku, investícia do nej sa teda rozhodne oplatí. Každý deň sa potom pri starostlivosti o vašu pleť a nanášaní krému budete cítiť ako kráľovná!

Luxus menom Sothys
Tagy: