shutterstock_106500986-1160x540

Máte objektívny pocit, že máte malý penis? Radi by ste s tým niečo spravili, aby ste sa už nikdy viac nemuseli hanbiť pred partnerkou? Penis sa dá zväčšiť dvoma spôsobmi, a to buď do dĺžky alebo do hrúbky. Možností na zväčšenie penisu je viacero a v dnešnom článku prinášame ich krátky prehľad.

 

Cvičenia a masáže

Rôzne cvičenia a masáže penisu zlepšujú prekrvovanie v penise, vďaka čomu sa to odráža aj na jeho veľkosti. K obľúbeným a účinným cvikom sa radí cvičenie, pri ktorom si na stoporený úd prehodíte uterák, tričko alebo niečo podobné a penisom dvíhate hore dole.

Vakuové pumpy a veci nim podobné

Počuli ste už o vakuových pumpách, vodných pumpách alebo erekčných krúžkoch? Všetky tieto vecičky pomáhajú zväčšiť penis ako do dĺžky, tak aj do šírky. Fungujú na princípe vytvorenia podtlaku, čo spôsobuje nahromadenie väčšieho objemu krvi priamo v penise.

Krémy a gély

Na trhu sú k dostaniu pre mužov, ktorí chcú zväčšiť svoje prirodzenie, rôzne špeciálne krémy a gély. Väčšinou sú založené na prírodnej báze a ich hlavným účinkom by malo byť kvalitné podporovanie prekrvovania penisu. Tieto krémy a gély sú na vonkajšie použitie, a preto je ich efektivita tak trochu otázna.

Tabletky na zväčšenie penisu

Tieto tabletky s prírodným obsahom sú v porovnaní s krémami a gélmi z pohľadu efektivity iná liga. Majú ozaj pozitívne účinky na zväčšenie penisu väčšiny mužov. Treba byť však opatrný pri kúpe týchto tabletiek na zväčšenie penisu, pretože dnes je ich na trhu nepreberné množstvo a mnohé z nich sľubujú nereálne účinky.

Chirurgický zákrok

Týmto zákrokom vám vedia zväčšiť penis aj do dĺžky, aj do hrúbky. Po chirurgickom zákroku by ste však mali siahnuť, keď ho máte ozaj malý a nie centimeter pod priemerom.

Ak nemáte čas na žiadne cvičenia a masáže, ani na žiadne hokusy pokusy, tak najlepším riešením problémov vašej „maličkosti“ budú tabletky na zväčšenie penisu.

Na zväčšenie penisu vyskúšajte tieto metódy