Najlepší kozmetický salónV kozmetických salónoch Laurentis sa o vašu pleť starajú vyškolené terapeutky, a to jedinečnou kozmetikou Sothys, ktorá patrí naozaj medzi to najlepšie, čo na trhu zoženiete. Túto kozmetiku si v salóne môžete kúpiť aj pre osobné potreby. Vyberať si však treba podľa toho, či máte citlivú, mastnú, kapilárnu alebo dehydrovanú pleť.

Z toho vyplýva, že najskôr potrebujete diagnostiku pleti, aby bolo možné určiť, ktorý produkt pre vás bude vhodný. Určite však viete, že citlivá pleť sa prejavuje začervenaním a prehnanou reakciou na rôzne kozmetické výrobky, mastná má sklony k tvorbe akné, kapilárna pleť je začervenaná a podráždená, no a dehydrovaná suchá, mdlá, nevýrazná a drsná.

Ak si však nie ste istá, rozhodne požiadajte v salóne Laurentis o základné vyšetrenie pleti, ktoré zahŕňa aj jej diagnostiku, no tiež iné procedúry ako čistenie, peeling, aplikáciu masky, séra a denného krému, všetko tak, aby ste sa cítili ako v bavlnke.

Kozmetický salón Laurentis však ponúka svojim klientom nie len špičkovú starostlivosť o pleť a prvotriednu kozmetiku, ale aj iné výhody, ktoré sa inde len tak nevidia. Okrem zvýhodnených cien na rôzne kúry počas celého roka si môžete zaobstarať aj kartičku, kde budete zbierať body a za určitý ich počet dostanete milý a hodnotný darček, napríklad rôzne zľavy, malé balenia kozmetiky Sothys, krém na ruky, maskaru alebo lak na nechty či relaxačnú masáž celého tela. Ktorý iný kozmetický salón by vám poskytol takéto výhody?

Najlepší kozmetický salón
Tagy: