Niekoľko dôvodov, prečo si vybrať kozmetický salón LaurentisKozmetický salón Laurentis nedostal ocenenie za najlepší Sothys salón roku 2011 náhodou. Svojim klientom prináša to najlepšie, a to či už v podobe poskytovanej starostlivosti o pleť a telo alebo kozmetiky, ktorú pri svojich procedúrach vyškolené Sothys terapeutky používajú.

Fakt, že si vás salón Laurentis ako svojho klienta váži je podporený okrem iného aj tým, že po piatich ošetreniach obdržíte zlatú vernostnú kartu, vďaka ktorej získavate nárok na zvýhodnené ceny rôznych služieb tohto salónu.

Navyše, po absolvovaní ktoréhokoľvek ošetrenia sa nemusíte obávať, že sa týždeň nebudete môcť ukázať v spoločnosti. Naopak, nečakajú vás žiadne opuchy ani červené fľaky. Ak si to budete priať, zdarma vás v salóne nalíčia, teda sa pokojne môžete vrátiť priamo do práce alebo školy.

V salóne si všetci uvedomujú, že ide o vašu osobnú chvíľu, ktorú si chcete naplno užiť, uvoľniť sa a zrelaxovať. Preto je zaručené, že v čase vášho ošetrenia ste v salóne len vy a kozmetička. Aby ste boli vždy absolútne spokojná, v salóne Laurentis sa ponúkajú aj rôzne prídavné služby, napríklad aplikácia séra ultrazvukom alebo poskytnutie zľavového kupónu, ktorý si môžete uplatniť, ak Laurentis odporučíte jednej z vašich známych.

Pred každou návštevou sa nezabudnite dostatočne vopred objednať u vami zvolenej kozmetičky. Môžete tak urobiť online, prípadne na telefónnom čísle 0915 400 400. Doprajte svojmu telu a pleti to najlepšie! Odmení sa vám nádherným a žiarivým vzhľadom, no sme si istí, že zo salónu budete odchádzať nie len krásne, ale aj dobre naladené!

Niekoľko dôvodov, prečo si vybrať kozmetický salón Laurentis
Tagy: