Ošetrenie pleti na mieruVšetci sa chceme niekomu páčiť. Náš zovňajšok je naozaj veľmi dôležitý. Denno denne stretávame rôznych ľudí, na ktorých musíme najskôr zapôsobiť výzorom, až keď dôjde ku konverzácii, môžme ohurovať vedomosťami alebo intelektom. Aj to je dôvod, prečo mnoho žien investuje nemalé peniaze do oblečenia, doplnkov, kaderníka a v neposlednom rade aj do kozmetiky. Treba si však uvedomiť, že ani najlepší make-up nepomôže v boji s nedokonalosťami pleti.

Ak ste sa teda už odhodlali a chystáte sa so svojou pleťou niečo robiť, v Bratislave a Žiline sa rozhodne obráťte na kozmetický salón Laurentis. Bude vám tu poskytnuté ošetrenie pleti presne podľa toho, čo potrebujete. Ak máte pleť suchú, kozmetičky sa postarajú o jej dokonalú hydratáciu a vyživenie, naopak, ak máte problémy s mastením pleti, maz zredukujú a tiež ošetria prípadné vyrážky. Tie z vás, ktoré majú citlivú pleť si takisto prídu na svoje. Jednoducho, v salóne Laurentis vždy vedia, čo majú robiť!

Zo širokej ponuky ošetrení si môžete vybrať napríklad základné, v rámci ktorého vám bude diagnostikovaný typ pleti, no tiež vám bude poradené ohľadom toho, ako sa o takú pleť starať, čo potrebuje a aký je jej aktuálny stav. Samozrejme bude vaša pleť dôkladne očistená kvalitným pleťovým mliekom a vodou. Okrem iného vám kozmetička aplikuje na tvár masku, následne sérum, denný krém, no na požiadanie aj tónovací alebo ochranný krém. V salóne Laurentis bude vždy vyhovené vašim požiadavkám tak, aby ste si čas investovaný do svojej krásy naplno užili!

Ošetrenie pleti na mieru
Tagy: