Prvotriedne služby optiky SiloeOptika Siloe ponúka svojim zákazníkom vždy len to najlepšie a pochopiteľne jej v tom pomáhajú odborne vyškolení zamestnanci. Tí vám nie len, že vyhotovia dioptrické okuliare za rekordne krátky čas, no tiež vám vyšetria zrak a odporučia okuliare presne na mieru. Pomôcť vám môžu aj ohľadom kontaktných šošoviek alebo vám poskytnú pomoc ak máte akýkoľvek problém s vašimi okuliarmi.

Čo sa týka rámu, mali by ste si ho vyberať hlavne podľa toho, koľko do neho chcete investovať. V tomto prípade je však dobré si uvedomiť, že rám vydrží aj niekoľko rokov, preto sa investícia do drahších a kvalitnejších kúskov naozaj môže vyplatiť. Nezabúdajte si rám poriadne vyskúšať, mal by vám svedčať, nepadať z hlavy a na škodu nebude ani to, keď sa bude hodiť k vašim ostatným doplnkom. Ladiť ho pokojne môžete k náušniciam, kabelke, opasku alebo topánkam, je to len na vás. Koniec koncov, po čase si môžete prikúpiť aj ďalší rám, takže ich budete môcť striedať podľa toho, čo máte práve na sebe, prípadne podľa udalosti, na ktorú sa chystáte. Je jasné, že iné okuliare sa hodia do práce, iné na voľné chvíle, prechádzky alebo šport.

Pri športovaní sa však môže stať, že okuliare budú predstavovať určitú prekážku. Napríklad pri plávaní, tenise, či behu sa vám určite budú viac hodiť kontaktné šošovky. Tie takisto nájdete v optike Siloe. Ide o pomerne známu a kvalitnú značku Clear Lab, ktorá sa teší svojej veľkej obľube. Ak ste v tejto oblasti nováčikom, smelo sa v optike opýtajte na spôsob aplikácie a používania kontaktných šošoviek. Optike Siloe je tu predsa pre vás!

Prvotriedne služby optiky Siloe