Zverte váš zrak do rúk odborníkom v optike Siloe!Optika Siloe ponúka rámy špičkovej kvality za rôzne ceny, takže si tu na svoje príde naozaj každý. Rám zoženiete aj za 10 EUR, čo je naozaj smiešna suma vzhľadom na kvalitu, ktorá sa vám ponúka. Do okuliarového rámu sa však zrejme oplatí investovať, keďže väčšine ľudí vydrží skutočne aj niekoľko rokov.

Alternatívou k okuliarom sú kontaktné šošovky, ktoré využíva čoraz viac ľudí. Ich aplikácia je jednoduchá, nenáročná, a čo je hlavné, šošovky v oku necítite a ani ich nie je vidieť. To z nich robí viac než len vhodného spoločníka na šport a všetky ďalšie aktivity, kde by okuliare mohli prekážať. Výhodou je aj to, že v lete si môžete pokojne dať slnečné okuliare a chrániť sa tak pred škodlivým UV žiarením.

Služby v oblasti dioptrických okuliarov a kontaktných šošoviek ani zďaleka nie sú jediné, ktoré optika Siloe poskytuje. Odborníci, ktorí v týchto optikách pôsobia vám okuliare ochotne nastavia presne podľa vašich potrieb, utiahnu vám na nich skrutky, vyčistia šošovky a opravia či upravia akékoľvek menšie či väčšie poškodenia rámu alebo samotných okuliarových šošoviek.

V optikách Siloe si však môžete dať aj ošetriť zrak. Očný lekár vám priamo v optike vyšetrí ostrosť vášho zraku, refrakciu auto-refrakto-metrom a predný a zadný segment oka. Tieto vyšetrenia vedú k zisteniam ohľadom toho, či ste krátkozrakí, ďalekozrakí, prípadne trpíte astigmatizmom. Takéto chyby zraku je vždy dobré poznať, preto sa poobzerajte po najbližšej optike Siloe a zverte sa do rúk odborníkom, ktorí tu už dlhé roky pôsobia.

Zverte váš zrak do rúk odborníkom v optike Siloe!
Tagy: